top of page
  • ilana shmula

חיים חדשים- ההתחלה! פרק 1 אנרגיה אלוהית אמיתית שוכנת בכם, הגיע הזמן ללמוד להשתמש בה.

Updated: Mar 7

אנרגיה אלוהית שוכנת בתוך האדםכתיבה אוטומטית 23.6.2023- (כתיבה שוטפת בלי תכנון ומחשבה על מה שהולך להיכתב על הדף- מעין צינור להעברת מידע )

הבא נתחיל ללמוד מהמקור...

הקשיבו לפעימות הלב

שימו לב לפעימות ליבכם, אנחנו לא נוטים לשים לב לפעימות הלב שלנו אבל זהו דבר חשוב לעשות שכן זה כלל לא מובן מאליו.

מרגע שנתחיל שים לב לפעילות הלב, מידי פעם ופעם נחוש את החיים בתוכנו ,את האנרגיה הזו שגורמת ללבנו לפעום בחוזקה וללא הפסקה.

לבנו הוא מקור אנרגטי מאוד מרכזי בכל אחד/ת מאיתנו וצריך לתת לו את הדגש הנכון כדי שהוא ימשיך לשמש כמקור אנרגטי זה.

ברגע שאנחנו לא מתייחסים לעניין- אנחנו מתרחקים מהמטרה לשמה באנו לעולם הזה ומתמקדים בהכול חוץ מהמטרה עצמה, חלק מהמטרה היא לדעת מה הייתה המטרה מלכתחילה כדי למלא את התפקיד בצורה נכונה. מה זה אומר? מאוד פשוט!

מרגע שנולדנו קיים משהו שאנחנו חייבים להשלים ,משהו הזה הוא קריטי וחשוב מאוד להשלמת המטרה.


הסוד מצוי בלב!

בלב ליבו של האדם מצוי הסוד שזו המטרה וכדי לגלות אותו -צריך להשלים את הסדר הנכון של הדברים, הסדר הנכון של הפעולות אותם אנחנו מבצעים.

המון אנשים הולכים וחוזרים, הולכים במעגלים וסובבים סביב עצמם ובסוף מגיעים למטרה ולחשיבות החיים אליהם הגיעו רק בסדר לא נכון או בתקופה מאוחרת מידי או כלל לא מגיעים כי הם מפחדים לגלות זאת ומזניחים את עצמם ואת הרוח האלוהים השוכנת בהם ואז יוצא מצב של דיסהרמוניה מוחלטת בין האדם לבין הלב- דבר המעורר בו דיכאון, חרדה, פחד ועוד.

החיבור ללב נעשה למעשה על ידי שמירת זהות התחלתית ולא מסולפת על ידי מידע שמוכנס לתוך האדם מלידתו. אנחנו נולדים לתוך משפחות עם אמונות והרגלים מסוימים בהם אנחנו מגלים את עצמנו ואת העדפות שלנו אבל האמת היא שזה פשוט לא נכון כי אם אנחנו נחליט להתחבר לעצמנו מלידה נבין את המטרה ונעשה הכול על מנת להגשים את המטרה הזו.


קל לומר!

הגיוני שכך תגיבו, וזה נכון. הרי הכול הרבה יותר קל לומר מאשר לעשות אבל זה לא סוד ששום דבר לא בא בקלות אלא אם נתייחס לכך בצורה זו.

חבל שרק עכשיו אתם מעיזים להבין דברים שכבר הייתם צריכים להבין לפני הרבה מאוד שנים, השנים עברו עליכם בכל מיני אירועים וסיטואציות שלא בהכרח גרמו לכם לתהות על קנקנכם ועל כן אומר רק דבר אחד - חבל!

חבל שלא העזרתם לעשות את מה שרציתם וחבל שנתתם לעצמכם את האפשרות של הקלה, ויתור, כניעה אל מול הכח הגדול המצוי בכם.

ללבנו יש סוד גדול, סוד שבו אנשים מפחדים לטפל, מפחדים לשאול שאלות ומפחדים פן יאבדו את מה שיש.

השאלה היא פשוטה - האם אתם באמת מפחדים? אולי הנכם חוששים שלא תצליחו לעמוד בפני האמת?

מה היא האמת אם כך?

כל כך פשוט, אל תאמינו לשום דבר אלא אם זה מעורר מכם רגש חזק של עוצמה ואמונה ,רגש שבו אנשים פשוט נמסים לתוף עצמם, לתוך ההוויה העצומה של ההווה- של עכשיו , של אושר. תחושה טהורה של אהבה ושמחה!

סביר להניח שלא חוויתם חוויה כזו הרבה, אם בכלל. לכן אומר עכשיו - עצרו! עצרו לשעשע את עצמכם בשעשועים זולים וחסרי חשיבות, פשוט תקשיבו לליבכם ומה שיש לו לומר לכם כי זה הדבר הכי חשוב שאתם צריכים לעשות עכשיו ולעד.

כל רגע מיותר, כל דבר מעבר למה שנאמר כרגע לא חשוב כהוא זה אלא הסוד הטמון בתוך האנרגיה האינסופית הנמצאת ממש עכשיו בתוככם. בתוך הגוף שלכם ככל שיהיה .

אנרגיה של חיים, שמחה ואושר. אנרגיה משנה עולמות, משנה אנשים, תאים ,מדינות בריות הכול אפשרי עם האנרגיה הזו אם רק נדע איך להשתמש בה מעתה ועד עולם.


אנרגיה אלוהית אמיתית

סיימו עכשיו את הדברים הלא חשובים שאתם תקועים בהם, הניחו את העפרונות ואת הניידים . אתם חייבים להבין שאין ולא יהי תחליף למשהו כל כך נשגב ,כה רהוט וכה טהור כמו אנרגיה אלוהית אמיתית שנובעת מכל אחד מכם בכל רגע נתון לתוך החיים והסביבה שלכם .

מדובר על השפעה אסטרונומית, השפעה בעלת יכולות על בלתי נדלות על כל דבר שרק ניתן לתאר וזה באמצעות עבודת אנרגיה של ליבכם שנמצא ממש מתוך תוככם.

סיימו את הדברים הלא חשובים, שימו בצד את כל המגרעות ה "כאילו" מגבילות אתכם, כי שום דבר לא באמת מגביל אתכם הרי זה ברור! אין ביכולתכם לעצור את העולם מלנוע, אין ביכולתכם להפסיק לחשוב או להפסיק ליצור ! אתם מתלוננים על מה שיש מבלי להבין שהזמן הוא חלק בלתי נפרד מהיקום ואותו אתם מפספסים בגדול.


בואו נניח שאנחנו שעון

מתקתקים ומתקתקים כל היום בלי שום מטרה, מראה את השעה אבל לא באמת יוצא מזה שום דבר מועיל למעט מידע סכמטי של שעה- כך בדיוק אתם מודדים את פעימות לבכם , אומנם זה לא מפריע לשרוד את החיים אבל זה רחוק מהמציאות . הלב לא מתקתק סתם בשביל לתת מידע לגרפים, יש לו מעבר לכך כוחות חזקים בהם אתם לא שולטים ופה אנחנו נכנסים לתמונה.

נלמד אתכם איך לשלוט באנרגיה של הלב , אנרגיה טהורה זו אשר הוסתרה מכם בצורה מאוד קפדנית ומתוחכמת כדי שלא תצליחו להבין בכלל אילו כוחות יש לכם , אילו יכולות הנכם יכולים לבצע באמצעות אות לב תקתקני ופשוט. אשר לו אין סוף ,אין גבול ואין תוצאה אותה לא ניתן לקבל.


אין גבול למה שאדם מסוגל לעשות !

זכרו זאת ורשמו בפניכם את המשפט הזה, זו לא תאוריה - זו עובדה מוכחת ואנחנו נוכיח לכם עד כמה עיוורים הייתם כל חייכם וכמה מידע אתם הולכים לגלות , כמה כח יש בכם וכמה השפעה יכולה להיות לכם על הסביבה ועל החומר.

תנו לנו להסביר לכם ואז השתמשו בזה כל עוד אתם יכולים , תפיצו את המידע הזה הלאה . הגיע הזמן לגלות לעולם את הדבר אשר הוסתר מכם בקפדנות כה יתרה.

השתמשו בכח שלכם להבריח מחשבות מטרידות

בואו נתחיל מזה שחשוב להבין שמחשבה נמצאת בראש ורגש בלב ,אין מקום למחשבה אלא למחשבה אשר מתווה את הדרך ללב. כלומר, ברגע שהלב מוכן לקבל מידע הוא מקבל אותו מהראש והראש מתווה לו דרך הפעולה הנכון.

מחשבה יוצרת מציאות, שמעתם? אכן , אבל זה לא אותו קונספט - זה קרוב, זה משמעותי ואם זאת, מתפספס פה עניין קטן .

ניתן לעבוד עם הלב רק במחשבה שהיא רחוקה מכוונה אלא מחשבה מייצרת.


מה היא מחשבה מייצרת?

אתן דוגמא- אתם מאוד רוצים ללכת לתיאטרון, להוטים ומוכנים לקראת הדבר, אך יש הרבה סיבות שיכולות להרוס ויש הרבה דברים שיכולים לקרות באמצע. אנחנו נשקול, נשווה, נתחיל לנתח מידע ואז נעביר ללב את הפיסות מידע האחרונים שחשבתנו עליהם - רק אם הכל יתסדר ואם יהיה ניתן להוציא את הרעיון לפועל אזי נלך לתיאטרון. הבעיה שהלב לא פועל מתוך הגיון ובטח לא מתוך פירורי מחשבה אלא ממחשבה מייצרת אמיתות.

לכן, כדי שהמחשבה תייצר אמיתות אנו לא נשקול ,לא ננתח שום דבר - פשוט נעביר לליבנו מחשבה טהורה של רצון . רצון פשוט ורצון טהור של מה שאנחנו רוצים לעשות או להשיג ומרגע זה ואילך נתמקד בפעימות ליבנו ונקשיב לפעימות מספר פעמים עד שנרגיש את הלה פועם בתוך גופנו.

למטרה זו צריך להשקיט את הסביבה ואת הקצב והרעש מסביב ופשוט להתמקד בפעימות הלב כפי שהם באמת .

ננסה להרגיש את הלב שלנו כפי שמעולם לא הרגשנו ואז נשחרר את המחשבה הזו .

נעזוב את הפחדים ואת השיקולים ופשוט ניתן ללב לשחרר החוצה אנרגיה טהורה של כוונה .

פעימות לבנו הם פעימות אנרגטיות טהורות אשר להן שדה מגנטי בלתי נראה ולא מורגש אבל חזק בעוצמות מטורפות .

התחושה הזו שאנחנו נמנעים לעשות משהו בגלל פחד חוסמת את השדה המגנטי הזה ואין לו שידור לעולם החיצון.

החסימה הזו מכניסה את עצמנו למצב של סטרס, פחד וחרדה וכל האנרגיה הזו מתערבבת בתו הגוף ללא סדר וללא הועיל וגורמת נזקים לאיברים פנימיים, עצמות וראש. את האנרגיה הזו חייבים לשחרר החוצה בצורה טהורה, חזקה,קצבית ועקבית.

פולסים אנרגטיים אלו משדרים לעולם סדר עקבי שבו גם הפעילות שלנו וגם הסביבה שלנו נכנסים לסדר נכון וההתרחשויות שנגרמות בעקבות כך נראות אחרת לגמרי.

פולסים אנרגטיים אלו יכולים לצאת מהגוף רק כשאנחנו ניתן לזה מודעות חזקה, את המקום, החשיבות והכח האמיתי שזה.


סדר עולם חדש

כל עוד לא נתמקד בלב ובפעימות אנרגטיות שהוא מפיק לא נוכל להגיע לסדר עולם פנימי ולהרגיש חלק מהבריאה השלמה כפי שהיינו צריכים להרגיש, לא נמצא מטרתנו בשבילה הגענו לעולם.

שימו לב לכך שהפולסים אנרגטיים אלו מאוד מאוד חשובים וחשוב לתעל אותם לתוך מקום נקי וטהור של אהבה ושמחה.

עבודה פשוטה של תיעול אנרגטי זה יביא לתוצאות שלא ציפיתם , התוצאות יהממו אתכם עד כדי דמעות, אתם תבינו עד כמה חשוב העניין הפשוט של מתן כבוד לליבנו הנמצא בתוך הגוף.
15 views0 comments

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page