top of page
  • ilana shmula

חיים חדשים- ההתחלה פרק 5 . מה הוא מעגל אנרגטי של האדם ואיך הוא פועל

נמשיך לחקור ולהתעמק בדרך לחיים חדשים, מה סובב אותנו ואיך נתקשר עם הסביבה והיקום


מידע נסתר, מהו?

בעולם בו הדברים נראים גלויים לעין ישנם דברים נסתרים. הדברים הנסתרים הנ"ל נועדו על מנת שהאנושות לא תחווה טראומה וביקורת כלפי מה שפחות מובן ומקובל בקרב האנושות.

הסיבה היחידה שחלק מהאנשים נחשפים לבלתי גלוי היא, כי הם רצו בכך והיו מוכנים לחוות את העולם במלואו ולא להסתתר מאחורי המובן והידוע.

חלק מהדברים הלא גלויים נמצאים ממש מתחת לאפם של כל האנשים- הסיבה לכך פשוטה, על מנת להמשיך אורך חיים פשוט ותקני, ישנם אלמנטים מסוימים אותם צריך לחוות ולהרגיש גם אם לא יודעים למה, מאיזו סיבה ומאיפה זה מגיע.

מה קורה לאדם אשר בוחר לראות זאת ולא להסתתר מתחת למידע מקובל ? אותו אדם שבחר בכך משנה את ההשקפה שלו על העולם ועל החיים ומתחיל לחוות בצורה שונה, אך מספקת, משאר אנשים.

תפיסת עולמו משתנה בהתאם והוא מוכן לחשוף ולהיחשף למידע נוסף ולהיבטים נוספים הגלויים ולא גלויים אשר נמצאים על פני השטח.


עיגול או ריבוע?

מישהו פעם ניסה לפענח למה יש כדור ולמה יש ריבוע? מה הן אמות מידע של שניהם ולמה אמות המידע שונות?

הסיבה לכך פשוטה - לא ניתן לחדור דרך כדור כפי שניתן לחדור דרך ריבוע וזה מאוד פשוט. ככל שנסתכל על הריבוע נבין שהכול לינארי, ישר, פשוט ומדיד וכשנסתכל על עיגול נבין שהנפח הפנימי שלו שונה וקשה לחדור אותו ללא שינוי הצורה שלו, קשה למדוד אותו מבלי לנסות למצוא נקודת התחלה וסוף והנפח שלו שונה מהיסוד.

כך עובד עולם אנרגטי המקיף אותנו, בגלל הקושי במדידה והקושי בהבנת דרך פעולתנו, הסביבה שלנו שקועה עמוק בתוך הריבוע מטאפורי כאשר בפועל, עיגול גדול עוקף אותנו ומסביבתנו עוד ועוד מעגלים דומים אך שונים .

מעגלים אלו נועדו ליצור שטח אנרגטי מרוכז מאוד ומתקשר אחד עם השני בכל נקודה ונקודה ובכל רגע נתון .

בניגוד לריבוע שיש לו פינות ואזורי מרוחקים, בעיגול הכול שווה וכל הנקודות מחוברות בו זמנית. מצב זה גורם לנו לנוע בתוך האטמוספירה, לרוב בצורה מעגלית ומי שמעז לבחון את העולם קצת מעבר ומעז לצלול פנימה לתוך המעגל מבין כי במרכז אנרגטי שבו יש ריכוז אינפורמציה גדול מאוד המתקשר עם כל הקצוות שבמעגל.

מרכז אנרגטי זה מועבר על ידי פלסים חשמליים בלתי נראים אך מאוד חזקים ומשפיעים על האירועים בחיי אדם ובעולם כולו.


ניתוק וחיבור

לכל אחד יש מרכז אנרגטי כזה ומעליו יש מרכז גדול יותר ומעל עוד ועוד. התקשורת של האדם מול המרכז האנרגטי שלו צריכה להיות צלולה ומסוננת מרעשי רקע. רעשי רקע אלו ניתן לסנן ע"י מרכוז ליבת אנרגיה בתוך האדם ע"י שימוש בהקשבה ללב הפועם.

מסנן יעל מאוד ניתן לעשות ע"י בחירת סוג של מוזיקה או אפילו צלילה לתוך מים עמוקים המנתקים את האדם מהאדמה.

כל סינון רעשי רקע אשר גורם לאחד להתאחד עם המרכז שלו מפקס אותו וגורם לו להתחיל לשלוח סימנים אנרגטיים לתוך כרום המעגל העוקף אותו ולתקשר עם מעגלים סובבים גדולים יותר.

מעניין מאוד להבין את הדבר הבא- אין אדם אשר מסוגל לפקס את עצמו לתוך מעגל אנרגטי שלו שלא מסוגל ליצור קשר עם מעגלים חיצוניים.

זה מאוד פשוט, ברגע שנוצר חיבור זה, מתגלה בפני האדם מידע אשר משפיע ישירות על התקשורת שלו עם העולם ועם האנשים אחרים ומכניס אותו לפרופורציות לגבי דאגות וחששות אשר איתן הוא התמודד עד לאותו רגע.

ברגע שהאדם מבין את גודל הסביבה האנרגטית בה הוא נמצא ואת ההשפעה שיש לו על הכרום האנרגטי הזה במיקרו ובמאקרו - אין דרך אחרת לתאר את גדול האכזבה אותה הוא יחוש מכך שלא ידע זאת קודם.


בואו נבחין בין רגשות

יש דרך פשוטה מאוד להביא את האדם למצב זה של קיום אבל הדרך הזו מורכבת ממספר גורמים אותם צריך להבין ולמזג לתוך תודעה קיימת ומקובעת שיש לאנשים בימנו.

נניח שיש כד עם מים על השולחן והכד נופל, המים נשפכים. האם קודם ננגב את המים או נחזיר את הכד?

השאלה הזו מציבה את האדם בפני דילמה פשוטה אך מעורב בה סדר עדיפות. בסדר עדיפות פשוט זה לא משנה ממש מה נעשה קודם אבל אם מדובר במצב שבו מעורבים רגשות, אנשים ומצבים רגישים אנו נתקלים בחומות של תקיעות ולכן כל סיטואציה בה נקלים בחומה עקב רגש כזה או אחר, זה מצב שבו אנו לא חודרים ללב המעגל האנרגטי ונשארים לנוע במעגלים על קליפתו בלבד .

הרגש מסמן לנו את הדרך הנכונה לפעול אך אין זה אומר שעל אף שיש רגש חזק כלשהו צריך לדלג ולהבליג על רצוננו. נציין כי סוף מעשה מחשבה תחילה - זהו משפט נכון ומדויק לכך שאם תרצו לנוע לתוך מרכז ,תקריבו בדרך הרבה "קורבנות" כואבים אשר בסופו של דבר מנעו מכם את התענוג הזה מלכתחילה. תדעו להבדיל בין רגש מעכב בגלל חוסר נעימות, הרגל, התחשבות לבין רגש אמיתי לדבר מה אשר בסופו של דבר מוביל אתכם למקום הנכון.


הפוך על הפוך

מרכז אנרגטי בנוי מריכוז מאוד גבוה של חלקיקים תלת ודו ממדיים אשר נועדו לשרת את הפולסים. ככל שנהיה בתוך המרכז האנרגטי והאנרגיה תשודר ישירות מאיתנו החוצה נתקשר עם הסביבה ונעבור הלאה. אם נישאר בקצוות נרגיש רק הבזקים בודדים אשר יגיעו אלינו או רק אקו של הבזקים אחרים, אך לעולם לא את האמת עצמה, הליבה, המרכז, הכוח העוצמתי אשר נמצא ממש לידנו.

הדרך לדעת שהננו נמצאים בתוך המרכז האנרגטי שלנו הוא פשוט והוא הפוך על הפוך- למעשה, מרכז האנרגיה עצמו רגוע מאי פעם , נטול דרמה, צבע וקול.המשך יבוא...

מעגלים אנרגטיים בתוך האדם ומחוץ לאגם והסביבה שלו0 views0 comments

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page