top of page
  • ilana shmula

חיים חדשים - ההתחלה פרק 2 . חיבור אנרגטי טהור לעולם ולסביבה

המשך כתיבה אוטומטית - הדרכה והסבר על מקור אנרגטי פנימי, חיבור ללב ולסביבה.


חוויה חוץ גופית

מה קורה כשאדם עובר חוויה חוץ גופית, בטח מעט מכם חוו את החוויה למרות שזה נושא נתון למחלוקת, מי שעבר חוויה זו יודע שאת הגוף שלנו לא ניתן לחבר באופן אוטומטי למקום של אנרגיה טהורה וזה בגלל כל החוויות שעברנו ,ממה שלמדנו, מהפחדים שלנו, חששות, אמונות תהיות ושאלות .

הדרך לחבר את הגוף לשדה אנרגטי טהור בו גל הלב יהיה דרך לחבור פשוטה ויעילה היא פשוטה - לשחרר נשימות ותוך כדי נשימות לומר מילים של חוזק כמו למשל- נשימה פנימה ובלב לומר "אהבה" , נשיפה " בטחון" .

אהבה, אושר וכל מילה מחזקת גורמת לתחושה טובה.

נשימות פשוטות בתחילת התהליך מאזנות את המאזן האנרגטי הסביבתי וגורמות לסנכרן את אנרגיה שמסביבנו אותה אנחנו מנתבים לטובתנו. ללב יהיה פשוט יותר לשדר פולסים לתוך סביבה בה הכול מאוזן ולא אקלקטי, לכן, נשימות סדירות מידי כמה זמן תוך כדי כוונה של חוזק ותחושה טובה היא בהחלט הדרך להתחיל. מעבר לזה אנחנו נשים לב להבעת פנינו.

ארשת פנינו היא המראה של הלב הנמצאת בתוך בועה או פתוחה לחוויה.


פנינו לאן?

ארשת פנים סגורה, כעוסה, מרוגזת מראה עד כמה קשה לאנרגיה שלנו בתוך הגוף. כמו כדור קפיצי שהוקפץ בתוך גליל -קופץ מקיר לקיר ללא הועיל וללא מטרה.

שימו לב כמה פעמים אנחנו מרגישים כלואים בתוך גופנו בתחושה של כלא או מחנק - חייכו! חיוך אמיתי, רגוע, מפנים משדר ליקום שלווה, רוגע ומצב בו ניתן לשדר החוצה פולסים אנרגטיים חיוביים. אל תהססו להשתמש בארשת פנים חיובית תוך כדי נשימות סדירות וכוונה מחזקת.

זה כלל לא פשוט להבין את המשמעות שיש לכל הדברים האלה אבל אכן יש משמעות גדולה וזה מסביר הרבה מאוד סיטואציות בהן אנשים כלואים במעגל סגור של דיכאון או סטרס ולא מבינים איך לצאת מזה, מה גורם לזה ולמה לעזאזל הם הגיעו לכדי כך.


יש לכם משמעות!

תפסיקו לתהות ופשוט תתחילו להבין את המשמעות עבורה אתם חיים ! יש לכם משמעות ! לכל אחד יש משמעות וכל אחד בדרכו יביא לשינוי קיצוני בעולם לטובתו ולטובת הכלל אשר בסופו של דבר יביא לטובת שינוי גלובאלי.

מטרתכם בעולם הזה שונה וכל אחד הגיע עם איזשהו תיק אותו הוא צריך לפרוק ואז למלא מחדש. אותו תיק מצוי בתוך מסר הנמצא בלב.

לפני שנתחיל להגיע למידע החשוב של המסר והמטרה חייב להבין ראשית -עד כמה אנחנו מפספסים את המטרה מלכתחילה.

המטרה בעולם הזה היא פשוטה, למלא את העולם באושר עילאי.


אושר עילאי ?

אושר עילאי לא ניתן להסביר במילים, זו תחושה שפשוט קשה לעכל ואני בטוחה שרובכם לא הרגשתם אותה מעולם.

חבל שכך, כי זה טמון בכם , מורגש בכם וקבור כל כך עמוק בפנים שאתם אפילו לא מעיזים לדמיין את התחושה הזו. תחושת אושר עילאי זו מביאה את כל האנרגיה שלנו למיצוי מדויק וגורמת לנו למלא מטרתנו.

מה יגרום לתחושת אושר עילאי, אתה שואלים?

קודם כל, חייב להבין שאושר עילאי זה לא אותו אושר אותו אתם מרגישים כשאתם אוכלים משהו טעים או כשאתם מנשקים לילדכם על הלחי- זה אושר מצוי, נקודתי בעבור פרט מסוים בחיים שלכם. אושר עילאי זו תחושה שעופפת את הגוף מבפנים ומבחוץ ובעצם זה אומר שהלב ברגע זה שידר פולסים גבוהים של אנרגיה טהורה והיא יוצאת מהגוף שלכם החוצה בצורה מאוד מדויקת טהורה, נקיה ומכוונת .

על מנת שזה יקרה עלינו לטהר אותה ולשחרר אותה, לתת לה את המקום שלה ואת המטרה שלה.


לעבודה

אנחנו קודם כל ניתן לעצמנו מנוחה ,שקט ושלווה , נשימות עם מילים מחזקות והקשבה לפעימות הלב. לאחר מכן, נכוון את היד מעל הלב ונגיד לעצמנו בצורה פשוטה - " אני מבקש/ת לשחרר את האנרגיה האלוהית הנמצאת בתוך ליבי אל היקום ברגע זה, אני מבקש/ת לשדר אנרגיה אלוהית שנמצאת בתוך ליבי את היקום, אל הבריות, את הטבע ,אל השמיים בצורה טהורה, נקיה ,שמחה ומאושרת . אני מאשר/ת לשחרר אנרגיה זו ממש עכשיו".

נעשה זאת פעם ועוד פעם עד שנתחיל להרגיש עקצוצים קלים בגוף, עקצוצים נעימים ומדגדגים אשר אותם נשחרר אל הגוף ונמשיך להתמקד בפעימות הלב ונשכח מהכול - שקט ,שלווה ורוגע, זה מה שיביא את האנרגיה לשחרור מידי .

שחרור מידי זה יוצר שדה אנרגטי חזק סביבנו ואז תגיע תחושת אושר עילאי.

בהתחלה תרגישו קצת מוזר -אולי לשנייה, בכל פעם שתעשו זאת שוב התחושה תתחזק ותתחילו להרגיש את התחושה חזק יותר וברור יותר ובאיזשהו שלב פשוט תתחילו להרחיב את פרקי הזמן בהם אותה תחושה תעופף אתכם.

שליטה על תחושה זו, זה התחלה על שליטה באנרגית הלב שלנו ומשם נוכל להמשיך לתעל אותה למקומות אותן תוכננו מלכתחילה.המשך יבוא...


אנרגיה של הלב ואיך לפתעל אותה, לב, אהבה, שמחה,אושר

5 views0 comments

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page