top of page
  • ilana shmula

חיים חדשים- ההתחלה, פרק 7. הגיע הזמן לקבל את השינוי, להתחיל לקבל החלטות חדשות ואיתן חיים חדשים.

Updated: Apr 4


המשך כתיבה אוטומטית 8.9.23- (כתיבה לא נשלטת וללא מחשבה תחילה, הדברים נרשמים על הדף בצורה שוטפת ובלי מעצורים) הגיע הזמן לקבל את השינוי שעומד לקרות ושנביא על עצמנו , שינוי אשר מביא אותנו לרמת חיים אחרת, טובה יותר.


הסיפור של כולנו

בעתות מיוחדות נגלית לעינינו אמת, אמת זו לא באמת משפיעה עלינו אבל היא גורמת לנו לחשוב.

בעתות אלו ניקח רגע את עצמנו למקור של רוגע ושלווה לעכל ולהבין את מה שנגלה לעינינו.

אמת זו לא קשורה למיצוי החיים אלא למסקנות אותם עלינו להסיק. עבר זמן מה מאז נגלה לעיניכם רעיון או ידיעה אשר הפכה את המשך חייכם על קנם, אם בכלל זה קרה לכם.

ישנם אנשים אשר יכולים להעיד על כך שיש דברים מסוימים אשר משני חיים אבל העיקר בדבר זה, הוא הרעיון שבו אנשים מוכנים לעשות שינוי אמיתי בעקבות אמיתות אשר נגלות בפניהם.

דבר אחד יש לי לומר לכל מי שקורא שורות אלו והוא, ששום סיפור שנכתב או נאמר עליך ושסיפרת לעצמך שאכן מצדיק את ההתנהגות שלך או קבלת החלטות שלך או פשוט משליך את עצמו על החיים שלך.

כל סיפור שסופר על ידך ניתן לשנות, כל אינפורמציה אשר משפיעה על החיים שלך ניתן לשכתב ולשנות לכיוון אותו אתם רוצים. אין עצירה ואין עובדה אשר יכולה לגרום לכם ללכת באותו כיוון בו אינכם מעוניינים.

פשוט קחו את הזמן על מנת לסדר מחשבות ולהבין שאין דברים בחיים האלו שהם קבועים ומוחלטים.

ההחלטה לשנות כיוון נובעת אך ורק מכוח אינרציה אשר מובילה אותנו למקום של קבלת החלטות פשוטות אך חשובות להמשך סיפור טוב יותר ומתוכנן אחרת ממה שחשבתם.


איך נשנה את הסיפור שאנו מספרים?

תמיד יהיו הסחות דעת המגיעות מכל מיני כיוונים, תמיד יהיו הפרעות המשבשות את התוכנית אבל זכרו רק דבר אחד יכול לשנות לכם את השביל אותו בחרתם וזה תעוזה!

תעוזה חשובה על מנת לא לוותר ועל מנת להפוך את החיים שלנו למה שרצינו עבורנו.


איך נחתור למטרה?

למשמע אמת זו הרבה אנשים בוחרים להמשיך בדרכם ולא באמת להתעמק ולהבין מה זה אומר. אזור הנוחות, הוא הגורם המכריע בסיטואציה זו והרבה אנשים אוהבים להרגיש נח במקום שלהם ולא להעז התקדם לעבר המטרות שלהם. אבל ישנם שמחליטים להמשיך לעבר המטרה והופכים להיות למטרה של עצמם.

מה זה אומר? לנסות להשיג מטרה הוא רק גורם אחד מיני רבים אשר גורמים לאנשים לשנות את חייהם ולחתור לכיוון המטרה כאשר, לא המטרה חשובה אלא השינוי שהאדם עובר בתהליך זה.

כאשר האדם מגיע למטרה הוא מבין שאין דרך אחרת להגדיר זאת אלא דבר מובן מאליו ולכן השינוי שהוא עשה בדרך לשם הוא זה שבסופו של דבר ישנה את החיים שלו.

תמיד תהיה עוד ועוד מטרה ותמיד ההגעה לאותה מטרה תלווה איתה שינוי עמוק בתוך האדם אשר ימצה את העבר ויחליט לחתור קדימה.


הפתרון ממש כאן

העבר כבר היה ולא קיים ואין להתמהמה עליו, השינוי החשוב ביותר שהאדם עושה הוא הפתרון שבו האדם מחליט לקחת. פתרון יכול להיות בצורת מבנה פשוט של קבלת החלטות או פשוט שינוי מינורי בתת מודע שבו אין מקום לטעויות וכל דבר שקורה זו לא טעות אלא שביל נוסף עליו לדרוך על מנת לחתור קדימה .

שכחו מזה שהעולם מלא עויינות- זה לא נכון! מה שעוין מבחינתנו פשוט לא נגלה לעיינו כראוי. שכחו מכל השטויות האלה שמדברים על רוע וכוונות רעות. זה לא רלוונטי לכם וזה מסיט אתכם מהדרך הישרה עליה אתם יכולים ללכת , סטיה לכיוון הלא נכון מעריכה את הדרך וגורמת לכם ללכת בסיבובים .

הסטייה הזו יכולה לבוא לידי ביטוי בפחד במה או פחד מתוצאה או השפעה מצד שלישי אשר גורם לכם לחשוב שאין לכם סיכוי או פשוט לא מאמין ואתם נופלים למלכודת זו אשר מעכבת אתכם וגורמת לכם לסטות מהדרך בה רציתם ללכת.


שימו לב לסימנים

עצמו עיניים, קחו נשימה עמוקה ותציבו מטרה אשר תתאפשר לכם בקלות וללא שום בעיה, בשניה זו תחליטו ללכת על זה בכל הכח. סמנו לכם את הרגע הזה שבו החלטת ללכת לכיוון המטרה ושימו לב לשינויים קטנים . שינויים קטנים אלו נועדו כדי לסמן לכם את השביל הנכון עליכם לדרוך. שימו לב לסימנים ולאנשים אשר נשלחים אליכם . אנשים אלו יהיו מאוד יציבים ומאוד אופטימיים באשר הם. הרגע שבו תבינו שאתם בדרך הנכונה היא כאשר מישהו מהאנשים יגידו לכם - כמה זמן לא התראתם וכמה השתנתם.

השינוי הזה מבורך , זהו סימן שאתם מודעים לדרך ורוצים להשתפר ולהתקדם ולהגיע למקום טוב יותר.

שימו לב לדבר חשוב מאוד שיכול לקרות בהמשך הדרך, יכול להיות שמישהו מהמכרים שלכם פתאום ינתק איתכם קשר ללא שום מניע מצידכם, זה בסדר. זה אומר שאתם כבר לא מוכנים לקבל את המצב כפי שהוא והחלטתם להמשיך הלאה בדרך הנכונה.

השינויים אשר תעברו ימשכו אליכם הרבה סיבות לתגובה ולמצבים מיוחדים בהם תיאלצו לשמור על עצמכם. אל תפחדו - ששום דבר לא יערער אתכם .


המשימה שלכם פשוטה וברורה

להגיע למקום טוב יותר עם עצמכם, בגוף של עצמכם, בחיים, בזוגיות שלכם ובעולם בו אתם חיים.

שכחו בכל החרטות ומכל המחשבת המטרידות אין זה רלוונטי עכשיו. פשוט זרמו עם הזרם וקחו את השינויים בשתי ידיים, עברו הלאה וסיימו עם העבר הישן.

למה שקורה מנקודה זו והלאה אין שום משמעות לעבר שלכם ולאנשים שהכרתם . חתכו את הדבר הזה כמו כבל כבד שנגרר אחריכם ומעקב אתכם, רוצו קדימה - עופו על החיים שלכם ללא היכר.

הציבו מטרות שונות ומיוחדות, סמנו לכם את היום בו שחררתם את העבר והתמקדתם בהווה.

הווה הוא זה שיביא אתכם לעתיד טוב יותר, ההווה הוא זה שיוצר את העתיד בעזרת שיח בריא ופורה, בעזרת קבלת החלטות נכונה ושמחה. בריאות הנפש והגוף והערכה אמיתית לחיים עצמם.

אין אדם אשר יחליף אתכם בקבלת החלטות ואין אדם אשר מבין את מה שאתם באמת רוצים וצריכים.

הרגע הזה שבו אתם מסיקים מסקנות מוטעות הורס לכם את הדרך לעתיד מתוכנן. המנעו מלהסיק מסקנות מהירות, תנסו שוב, חשבו שוב ואל תמהרו לסיים מהלכים כי המסקנה היתה מהירה מידי.


אנחנו פה שומרים עליכם!
שינויים מודעים מביאים איתם עתיד טוב יותר , תעשו שינוי טוב בחיים שלכם

1 view0 comments

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page